Yhteyshenkilöt

Tiedustele, varaa tila, pyydä tarjous

TEHDAS 108 – Tehdassaaren Luova Keskus

ASIAKASPALVELU
asiakaspalvelu@tehdas108.fi

KÄYNTI- ja POSTIOSOITE
Souranderintie 2
Tehdassaari
37100 Nokia

TIEDUSTELUT
puh. 044 980 4615

Tuija Lindroos

Palvelukoordinaattori

Huom! Vastausviive 1-3 arkipäivää.

TILAVARAUKSET
tilavaraukset@tehdas108.fi

ASIAKASPALVELU
asiakaspalvelu@tehdas108.fi

Riikka Moilanen

Toiminnanjohtaja

108 PALVELUT
riikka@tehdas108.fi

Maija Hietala

Toimintakoordinaattori

108 TUOTANNOT
maija@tehdas108.fi

Minttu Smolander

Vastaava ohjaaja

10/8 METODI
minttu@tehdas108.fi

Café Saari

kahvila@tehdas108.fi

108 KLUBI

Artistit

108klubi@tehdas108.fi

Eeva Tikka

108 PARVI -työhuoneet
eeva@tehdas108.fi

Jarno Mannerhovi

Kehitysjohtaja

jarno@tehdas108.fi

Leena Sampela

Kirjanpitäjä

PALKANMAKSU, KIRJANPITO
palkat@tehdas108.fi
puh. 040 721 0172

Jenni Lahtonen

Luova johtaja, suunnittelija, Osuuskunnan hallituksen pj

TEHDASSAAREN OSUUSKUNTA
jenni@tehdas108.fi

Jouko Kivimetsä

Yhdistyksen puheenjohtaja

TEHDASSAAREN TUKI RY.
yhdistys@tehdas108.fi

Ajankohtaista

Café Saari

Café SaariTEHDAS 108 Café Saari on avoinna Ti, To, Su klo 14-18 Café Saaren valikoimissa mm. legendaarista, itseleivottua spelttipuustia, raikkaita virvokkeita, ...
Lue lisää

108 KLUBI

108 KLUBI Joka kuun toinen keskiviikko TEHDAS 108 esittää:108 KLUBI - se vähän erilainen klubi-ilta!Joka kuun toinen keskiviikko♫108 KLUBI ei ...
Lue lisää

Hei eläkeläinen, älä sie innostu!

Olen lähes 40 vuotta jatkuneen pienyrittäjäurani aikana oppinut, mitä johtajuus on, mitä on luovien ihmisten vapauttaminen luomaan sisältöjä ja merkityksiä ...
Lue lisää