Yhteyshenkilöt

Tiedustele, varaa tila, pyydä tarjous

TEHDAS 108 – Tehdassaaren Luova Keskus

ASIAKASPALVELU
asiakaspalvelu@tehdas108.fi

KÄYNTI- ja POSTIOSOITE
Souranderintie 2
Tehdassaari
37100 Nokia

TIEDUSTELUT
puh. 044 980 4615

Tuija Lindroos

Palvelukoordinaattori

Huom! Vastausviive 1-3 arkipäivää.

TILAVARAUKSET
tilavaraukset@tehdas108.fi

ASIAKASPALVELU
asiakaspalvelu@tehdas108.fi

Riikka Moilanen

Toiminnanjohtaja

108 PALVELUT
riikka@tehdas108.fi

Maija Hietala

Toimintakoordinaattori

108 TUOTANNOT
maija@tehdas108.fi

Minttu Smolander

Vastaava ohjaaja

10/8 METODI
minttu@tehdas108.fi

Café Saari

kahvila@tehdas108.fi

108 KLUBI

Artistit

108klubi@tehdas108.fi

Eeva Tikka

108 PARVI -työhuoneet
eeva@tehdas108.fi

Jarno Mannerhovi

Kehitysjohtaja

jarno@tehdas108.fi

Leena Sampela

Kirjanpitäjä

PALKANMAKSU, KIRJANPITO
palkat@tehdas108.fi
puh. 040 721 0172

Jenni Lahtonen

Luova johtaja, suunnittelija, Osuuskunnan hallituksen pj

TEHDASSAAREN OSUUSKUNTA
jenni@tehdas108.fi

Jouko Kivimetsä

Yhdistyksen puheenjohtaja

TEHDASSAAREN TUKI RY.
yhdistys@tehdas108.fi

Ajankohtaista

Satakasin Kekrijuhla 2020

Valoa, herkuttelua ja musiikkia pimeyden keskelle tuo ihmeellisen poikkitaiteellinen Satakasin Kekrijuhla 2020 TEHDAS 108 järjestää nokialaisten yhteisen syysjuhlan lokakuussa 2020 ...
Lue lisää

Etunäyttämö esittää : Tapaus Afterdawn

Tapaus Afterdawn   Näytöspäivämäärät:Pe 23.10. klo 18:30La 24.10. klo 17:00Su 25.10. klo 17:00Ke 28.10. klo 18:30To 29.10. klo 18:30Pe 30.10. klo 18:3031.10 ...
Lue lisää

Hei eläkeläinen, älä sie innostu!

Olen lähes 40 vuotta jatkuneen pienyrittäjäurani aikana oppinut, mitä johtajuus on, mitä on luovien ihmisten vapauttaminen luomaan sisältöjä ja merkityksiä ...
Lue lisää