Yhteyshenkilöt

Tiedustele, varaa tila, pyydä tarjous

TEHDAS 108 – Tehdassaaren Luova Keskus

ASIAKASPALVELU
asiakaspalvelu@tehdas108.fi

KÄYNTI- ja POSTIOSOITE
Souranderintie 2
Tehdassaari
37100 Nokia

LASKUTUS
Tehdassaaren Osuuskunta
Y-tunnus: 2527465-7
OVT-tunnus: 003725274657 (ITELFIHH)
laskutus@tehdas108.fi

Tuija Lindroos

Asiakaspalvelu, tilavaraukset

Huom! Vastausviive 1-3 arkipäivää.

TILAVARAUKSET
tilavaraukset@tehdas108.fi

ASIAKASPALVELU
asiakaspalvelu@tehdas108.fi

Jenni Lahtonen

Osuuskunnan pj, suunnittelija

PALVELUT ja TUOTANNOT
jenni@tehdas108.fi

Anne Saarinen

Tiedottaja, tuotantoassistentti

POPUP ESTRADI
anne@tehdas108.fi
puh. 044 980 4615

Eeva Tikka

Tuotantoassistentti

108 KLUBI
eeva@tehdas108.fi

Katri Mononen

Kuvataiteilija

TYÖHUONEVUOKRAUS, GALLERIAPALVELUT
katri@tehdas108.fi
puh. 044 534 8651

Jarno Mannerhovi

Kehittäjä, talonmies

KIINTEISTÖ, HENKILÖSTÖ
jarno@tehdas108.fi
puh. 050 575 5233

Leena Sampela

Kirjanpitäjä

PALKANMAKSU, KIRJANPITO
palkat@tehdas108.fi
puh. 040 721 0172

Meiju Mertanen

Yhdistyksen puheenjohtaja

YHDISTYKSEN ASIAT
yhdistys@tehdas108.fi
puh. 050 347 6556 (arkisin klo 9-17) 

Ajankohtaista

[pt_view id="d2f14a95tf"]
[pt_view id="19ba3857cu"]